The Sentinel 📚

The Sentinel er 25. bok om eksmilitærpolitimannen Jack Reacher skrevet av Lee Child i samarbeid med hans bror Andrew Child (née Grant på de begge faktisk) som skal ta over stafettpinnen med å skrive om Jack Reacher.

Som alle de siste bøkene om Jack Reacher, helt grei og spennende lesning som vanlig.

Reacher befinner seg nå i Tennessee i en liten by der de er utsatt for ransomware. Vi har også nazister, russiske spioner og valginnblanding. Veldig i tiden (noe jeg har lagt merke til at noen av de andre siste bøkene også har vært).

Men man vet hva man får med en Reacher, og har man lest de foregående 23 så kan man like gjerne lese denne. Høres ikke akkurat som strålende omtale, men jeg likte denne.

Kan oppdateres til «… har man lest de foregående 24 så kan man like gjerne lese denne».

Grei nok, men temaet for denne boken ble litt meh etter min mening. Hjalp jo heller ikke at kapitlene begynte å bli litt lengre nå.